Servis Hizmeti


+     ASANSÖR BAKIM VE ARIZA

      Hayatımızı kolaylaştıran asansörler kullanım amacı gereği 7/24 çalışan makinelerdir. Asansörlerde uygulanmakta olan Aylık Periyodik Bakımın amacı asansörlerin performansını ve güvenli bir şekilde kullanmamızı sağlar.

    Asansörler birçok hareketli aksamlardan oluşmaktadır.Buna bağlı sürtünmeye bağlı etkenleri azaltmak için yağlanması gerekmektedir.

 •   Sürtünmeyi azaltarak aşınmayı önlemek

 •   Makine Dişlisinin aşınmasını önlemek için yağın bozulmaya başladığı an yağın değiştirilmesi gerekmektedir

 •   UZMANLİFT ASANSÖR olarak aylık bakım sırasında asansörünüzde meydana gelen mekanik ve elektronik aksamlar kontrol edilip. ASANSÖR ARIZA sebebi olacak parçalar değiştirilir.

  •   Firmamız 7/24 kesintisiz hizmetle TÜM İSTANBUL geneline AYLIK BAKIM VE ARIZA deneyimli UZMAN KADROMUZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.

+     ASANSÖR MONTAJ

      UZMANLİFT ASANSÖR olarak malzemenin en kalitelisi ve işçiliğinde uzman olanını kullanarak asansör montaj işlerinizi uygulamasını yapmaktayız. 

       Asansör Montaj elektronik ve mekanik parçaların birleşimiyle birlikte oluşan karmaşık bir yapıya sahiptir. Bunların profesyonel ekiplerle montajının yapılması güvenlik ve performans açısından önem taşımaktadır. Lina Asansör olarak ASANSÖR MONTAJI konusunda geçmişten gelen tecrübemizi siz değeri müşterilerimize sunmaktayız.

+     ASANSÖR REVİZYON VE MODERNİZASYON

      Asansörlerin görevleri gereği 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verdiklerini için zamanla teknik ömürlerini tamamlamaktadır. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar.

       Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.Bu nedenle, asansörin güvenle kullanılabilmesi için gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gereklidir.